10C° Slunj

Sport STRELJAŠTVO Podijeli

Vrcić srebrni kod juniora i mlađih juniora, Maletiću bronca u kadetskoj konkurenciji

Vrcić je pogodio 614.9 krugova i zauzeo 2. mjesto kod juniora i mlađih juniora.

Mladi strijelci Streljačkog kluba Duga Resa Tvrtko Vrcić i Filip Maletić osvojili su dvije srebrne i brončanu medalju u gađanju zračnom puškom po ISSF programu na 4. turniru olimpijskih nada održanom jučer u Čakovcu.

Vrcić je u konkurenciji juniora pogodio 614.9 krugova i osvojio srebrnu medalju, iza zlatnog Luke Jambreuša iz koprivničke Podravke sa 616.7, a ispred brončanog Jana Novaka iz Čakovca sa 603.4 kruga. Isti poredak bio je i u konkurenciji mlađih juniora pa se Vrcić okitio još jednim srebrom.

Maletić je kod kadeta upucao 598.3 krugova i izborio broncu, iza zlatnog Luke Jabreuša iz Podravke sa 616.7 i srebrnog Frana Kaminskog iz Bjelovara 1874 sa 600.2 krugova.

Vrcić će danas ponovo put Čakovca na pripreme seniorske i juniorske reprezentacije za nadolazeće Europsko prvenstvo, koje će se krajem veljače održati u poljskom Wroclawu.