31C° Duga Resa

28C° Ogulin

31C° Ozalj

30C° Slunj

Vrlo dobru utakmicu u Crikvenici ‘školarke’ nisu uspjele ‘naplatiti’ bodovnim učinkom

U karlovačkoj ekipi istakle su se Kusanić s 8 i Stepić sa 6 pogodaka te vratarka Keča s 15 obrana.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac večeras su u Crikvenici, u utakmici 13. kola Druge hrvatske lige Zapad, poražene od domaće ekipe Murvice rezultatom 29:25.

Pobjeda na startu proljetnog dijela sezone nad Zaprešićem podigla je samopouzdanje ‘školarki’ pa su večeras odigrale vrlo dobru utakmicu. Nažalost, nisu to uspjele ‘naplatiti’ bodovnim učinkom. Peretić već u 21. minuti zaradila crveni karton zbog trećeg isključenja, u drugom dijelu su zbog ozljeda iz igre morale izaći Jurišić i Kučinić, neke sudačke odluke nisu išle na stranu Karlovčanki, no uz sve te probleme do same su završnice bile u utakmici.

Prvo poluvrijeme okončano je rezultatom 14:14, no ‘školarke’ su vodile cijelo vrijeme. U 19. minuti, nakon pogotka Stepić, imale su +4 (11:7), a identično vodstvo stekle su u još dva navrata, posljednje kod 14:10. Nažalost, završnicu poluvremena odigrale su slabije pa su domaće serijom 4:0 došle do poravnanja. Do 44. minute i rezultata 18:18 dvoboj je bio u potpunosti izjednačen, a onda su Crikveničanke s tri uzastopna gola povele 21:18. U 55. minuti pogotkom Stepić Karlovčanke su smanjile na 24:22, no nova tri uzastopna gola domaćih riješila su pitanje pobjednika.

Marija Kusanić s 8 i Lucija Stepić sa 6 pogodaka bile su najefikasnije u ekipi trenera Keče, Krznarić je dala 3, Peretić, Kučinić i Medved po 2, a Benić i Čović po 1 gol. Vratarka Keča ubilježila je 15 obrana.

Karlovčanke su nakon 13. kola ostale na 9. mjestu ljestvice sa 4 boda, a u sljedećem kolu dočekuju ekipu Rudara.

Održana sjednica IO HNS-a, o ‘klubovima od posebnog interesa’ nije riječi, Karlovac 1919 od sljedeće sezone četvrtoligaš