6C° Ozalj

7C° Slunj

Vrlo loša obrana odvela Karlovac II u domaći poraz od pulske Verude

David Stipetić bio je najraspoloženiji u domaćoj ekipi s 13 pogodaka.

Rukometaši Karlovca II danas su u Sportskoj dvorani doživjeli novi poraz u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad. U utakmici 16. kola nadigrala ih je pulska Veruda rezultatom 36:34.

Mladi su Karlovčani jako loše odigrali obrambenu fazu igre i to ih je odvelo u poraz. Ekipe su se u prvom dijelu smjenjivale u vodstvu, a samo zahvaljujući efikasnoj igri u napadu domaći su na odmor otišli s +3 (20:17). Sedam-osam minuta u nastavku Višnićeva je momčad još imala susret pod kontrolom, no kad je zapelo u napadu, Puljani su serijom 7:2 preokrenuli rezultat (24:23). Pogodak za pogotkom igralo se do 46. minute i rezultata 27:27, a onda su gosti iskoristili još jedno slabije napadačko razdoblje Karlovčana i otišli na +3 (30:27). Domaći su golom Opata u 51. minuti smanjili na -1 i imali napad za izjednačenje, no nisu ga iskoristili, pa su Puljani još jednom pobjegli na tri razlike (35:32). Kada David Stipetić na početku pretposljednje minute nije realizirao sedmerac za -2, bilo je jasno da bodovi odlaze u Istru.

Upravo je Stipetić s 13 pogodaka bio najraspoloženiji u domaćoj ekipi, Balen i Debelić su dali po 5, Opat i Šalković po 4, Raužan 2, a Benić 1 gol.

Jučer je momčad Dubovca-Gaze pobijedila vodeću pulsku Arenu 24:22 pa se Ogulin domaćom 34:26 pobjedom nad 28. aprilom primakao lideru na samo bod zaostatka. Dubovac-Gaza je ostala trećeplasirana s 22, a Karlovac II petoplasiran sa 16 bodova. Sljedećeg vikenda, u pretposljednjem kolu, Ogulinci u velikom derbiju gostuju u Puli kod lidera i taj će dvoboj najvjerojatnije dati rješenje utrke za naslovom prvaka. Dubovac-Gaza bit će gost Buja 53, a Karlovac II putuje u Rijeku na ogled s Trsatom.

ODBOJKA

‘Kelteksice’ ispisale povijest: Ponovo nadigrale vukovarsku Ennu i po prvi puta ušle u polufinale Kupa Snježane Ušić!