13C° Ogulin

15C° Ozalj

Vrlo slabi Dugorešani doživjeli uvjerljiv domaći poraz od Poleta iz Svete Klare

Jedini pogodak za domaće postigao je Perica Brbot u 82. minuti.

Nogometaši Duge Rese 1929 jučer su na svom stadionu, u utakmici 25. kola skupine A Četvrte lige Središte, uvjerljivo poraženi od Poleta iz Svete Klare rezultatom 5:1.

Imao je trener Štajduhar kadrovskih problema i nedostajalo mu je nekoliko prvotimaca, ali u domaćem su se taboru ipak nadali da mogu do pozitivnog rezultata, možda i sva tri boda. Jer suparnik je ipak bila momčad iz donje polovice ljestvice. I gosti doista nisu prezentirali neku pretjerano dobru igru, no i to je bilo dovoljno za uvjerljivu pobjedu nad jučer vrlo slabim Dugorešanima.

Peraković, Lesić, Mance, Brbot, Vrbanić, Belavić, Polović, Babić, Halavanić, Strgar i Grubešić krenuli su u utakmicu za domaće, koji su kapitulirali već u 10. minuti. Strijelac vodećeg pogotka za goste bio je Matija Pavlović. U 22. minuti Ivan Bogdanović povisio je na 2:0, a za odlazak gostiju na odmor s tri gola prednosti pobrinuo se Ivan Lasić u 32. minuti. U pola sata nastavka mreže su mirovale, a kod domaćih su Legek, Stojković i Palajsa ušli umjesto Grubešića, Lesića i Babića. U 76. minuti Boganović je svojim drugim pogotkom definitivno razriješio bilo kakve dvojbe oko pobjednika, ako ih je u nastavku uopće i bilo, šest minuta kasnije Perica Brbot smanjio je na 1:4, a Pavlović je svojim drugim golom u 83. minuti postavio konačan rezultat. Pet minuta prije kraja Boljar je zamijenio Halavanića.

Slunj sutra od 17 sati na svom igralištu Zubac dočekuje drugoplasiranu Brezovicu.