1C° Ogulin

3C° Ozalj

1C° Slunj

Vrlo uvjerljiv poraz rukometaša Karlovca u Zagrebu od aktualnog prvaka PPD-a

Po tri pogotka u našoj momčadi postigli su Capan, Frketić, Hrvojević, Rukavina i Domagoj Smojver.

Rukometaši Karlovca večeras su u Zagrebu doživjeli vrlo uvjerljiv poraz od aktualnog prvaka PPD-a Zagreb. U utakmici 12. kola skupine A Paket24 Premijer lige Zagrepčani su slavili sa 43:22.

U potpuno jednosmjernoj utakmici, kakva se i očekivala, jer su ‘zagrebaši’ u njoj bili apsolutni favoriti, karlovačka momčad je doživjela dvostruko teži poraz nego u 5. kolu u Karlovcu. Baš kako je trenerica Tatjana Rašić i očekivala, obzirom je naš prvak u srijedu u Montpellieru igrao utakmicu Lige prvaka, priliku su u domaćem sastavu dobili mlađi igrači, željni dokazivanja. U karlovačkom sastavu nedostajali su Negran, Bosiljevac, Bačić, Radočaj i Horvat, a glavni razlog ovako visokog poraza je vrlo slaba partija u obrani.

Žestoko je krenuo domaćin i već u 11. minuti poveo 9:3. Karlovčani su se potom malo konsolidirali i parirali do 12:7, ali uslijedila je serija domaćih 6:1, dizanje prednosti na 18:8 i odlazak na odmor s +11 (22:11). U nastavku potpuno ista slika na parketu. Karlovčani su u 12 minuta nastavka uspjeli postići samo jedan pogodak, Zagrepčani su odjurili na 29:12 te na koncu ubilježili najveću pobjedu u dosadašnjem dijelu sezone.

Capan, Frketić, Hrvojević, Rukavina i Dominik Smojver s po 3 pogotka bili su najefikasniji kod naših, Šalković je dao 2, a Domagoj Smojver, Janjanin, Crnković, Magdić i Stipetić po 1 gol.

Ovisno o ostalim rezultatima ovog kola, Karlovac bi mogao ostati na trenutnom petom ili pasti na pretposljednje 7. mjesto ljestvice skupine A, a u sljedećem kolu, posljednjem prije zimske stanke, gostuje u Zagrebu kod momčadi Dubrave.