S obzirom da stolnotenisačice u srijedu i četvrtak, 2. i 3. studenoga, čekaju važni mečevi s Ukrajinom u kvalifikacijama za ekipno Europsko prvenstvo stručni stožer tražio je od Saše Suhodolčana da prihvati privremenu izborničku poziciju. Nažalost, Suhodolčan je morao odbiti, te će se naknadno saznati tko će voditi naše cure u Puli. Stručni stožer je za kvalifikacijske susrete u Puli pozvao pet igračica, Tian Yuan i Mateju Jeger kao najbolje sa svjetske rang liste te Dorinu Srebrnjak, Ivanu Tubikanec i Petru Petek kao najbolje sa domaće rang liste. Ipak, i tu je došlo do promjena te se Petek zahvalila na pozivu, a pozivnicu je dobila Ida Jazbec.
www.hsts.hr