-3C° Ozalj

-5C° Slunj

Sport MALI NOGOMET Podijeli

U sutrašnje polufinale seniorske konkurencije danas su se plasirali Turić security i NK Karlovac 1919.

KARLOVAC – Ekipa Aesthetice pobjednik je 51. Karlovačkog malonogometnog turnira u konkurenciji veterana.

Karlovačka ekipa večeras je u Sportskoj dvorani, u finalnoj utakmici veteranskog dijela turnira, slavila nakon raspucavanja deveteraca nad ekipom Auto check centra Mravunac & Zloće i prijatelja rezultatom 4:3. Denis Planinac doveo je Aestheticu u vodstvo, a do poluvremena izjednačio je Kevin Drndić. Početkom nastavka Tomica Vincelj ponovo je Aestheticu doveo u prednost i, kada se činilo da će finale biti okončano u regularnom vremenu, Drndić je svojim drugim pogotkom 42 sekunde prije isteka vremena ponovo poravnao i odveo susret u raspucavanje. U tri serije deveteraca pao je po pogodak na svakoj strani, a odluka je pala u četvrtoj. Miroslav Turkalj obranio je udarac Igora Mostarlića, a Denis Planinac zabio je za slavlje Aesthetice.

I susret za 3. mjesto odlučen je nakon deveteraca. Parking d.o.o. i NK Zrinski Ozalj u regularnom vremenu odigrali su neodlučeno 4:4. Pogotke za Parking d.o.o. postigli su Dejan Štokan, Nedjeljko Vuković (autogol), Dino Jaković i Dino Drašković, a za Ozaljčane Stjepan Cipurić (2), Nedjeljko Vuković i Marin Vuletić. Nakon raspucavanja slavili su Ozaljčani rezultatom 7:6.

Najboljim igračem veteranskog dijela turnira proglašen je Denis Planinac iz pobjedničke ekipe, njegov siugrač Miroslav Turkalj ponio je naslov najboljeg vratara, a najuspješniji strijelac bio je Tomislav Fabek iz drugoplasirane ekipe.

Na početku današnjeg programa, u polufinalnim susretima, Aesthetica je pobijedila Parking d.o.o. s 5:1, a ACC Mravunac & Zloćo i prijatelji su bili bolji od Zrinskog iz Ozlja rezultatom 3:2.

Turić security i NK Karlovac 1919 u polufinalu seniora

Danas su odigrane i preostale dvije četvrtfinalne utakmice seniorskog dijela turnira. Gradska četvrt Grabrik povela je protiv ekipe Turić security, no ‘zaštitari’ su poluvremena preokrenuli na 2:1, u nastavku digli prednost na 4:1 i na koncu slavili sa 6:2. Previše uzbuđenja nije bilo ni u dvoboju Lana grupe i NK Karlovca 1919. Štefančićeva ekipa na poluvrijeme je otišla s vodstvom 3:0, a u nastavku potvrdila uvjerljivu pobjedu (7:1).

RASPORED UTAKMICA – petak, 17. siječnja (zadnji dan turnira)
16:45 Turić security – NK Karlovac 1919 (seniori, polufinale)
17:25 Aesthetica – Caffe bar Dalmatino (seniori, polufinale)
18:05 NK Ilovac – NK Karlovac 1919 (minići, revijalna utakmica)
18:30 Suci NSKŽ – Delegati NSKŽ (revijalna utakmica)
19:10 Utakmica za 3. mjesto seniorskog turnira
19:50 Finale seniorskog turnira