-0C° Ozalj

2C° Slunj

Zagrebačke Ravnice, vodeća momčad lige, zasluženo odnijele sva tri boda iz Slunja

Pogotke za gostujuću momčad postigli su Vučić, Šokčević i Mihić.

SLUNJ – Nogometaši Slunja danas na svom igralištu Zubac, u 10. kolu Četvrte lige Središte, ipak nisu uspjeli upisati pozitivan rezultat protiv vodeće momčadi lige. Ravnice su bile bolje i zasluženo slavile rezultatom 3:0.

‘Bijeli’ su danas bili bez Mancea pa je trener Ivica Bogović na travnjak poslao Katića, Marinića, Radočaja, Božičevića, Turkalja, Josipa Štefanca, Sušilovića, Matanića, Plivelića, Abrlića i Požegu. Iako su gosti neporaženi, a u devet odigranih susreta primili su samo dva pogotka, slunjski strateg nadao se da njegova momčad može iznenaditi lidera lige ili barem uzeti bod. Međutim, gosti su, mora se to priznati, svih 90 minuta bili bolji protivnik, pokazali svoju kvalitetu, doslovno ‘bijelima’ očitali malu lekciju iz nogometa i odnijeli puni plijen.

Već u 8. minuti bolju su igru okrunili vodećim pogotkom Darka Vučića, a novi problemi za domaće pojavili su se u nastavku prvog dijela. U 25. minuti ozlijedio se Božičević, Bogović je umjesto njega ubacio Cindrića, no i ovaj je uskoro morao napustiti travnjak zbog ozljede. Kako domaći na klupi više nisu imali niti jednog mladog igrača, do odmora su odigrali s igračem manje. Uspjeli su održati rezultat 0:1, a onda je u poluvremenu umjesto Cindrića ušao Jurčević, a umjesto Štefanca Matovina. U 65. minuti Bogović Abrlića mijenja Paulićem, a četiri minute kasnije gosti preko Matea Šokčevića povećavaju prednost. U 79. minuti Plivelić je svoje mjesto na ternu prepustio Kučiniću, a konačnih 0:3 postavio je Silvio Mihić u 87. minuti.

U sljedećem kolu Slunj gostuje u Hrastju kod momčadi Croatije.

Dominacija Ogulinki: Barbara Žilić i Marija Paušić najbolji ženski par Karlovačke županije