Krađu je ozaljskoj policiji jučer prijavio 57-godišnji vlasnik iz Zagreba. Žlijebovi su ukradeni negdje u razdoblju od 10. do 25. prosinca, a materijalna šteta je oko 15 tisuća kuna.
Radio Mrežnica -
Skeniraj QR kod i preuzmi aplikaciju