-3C° Duga Resa

-5C° Ogulin

-3C° Ozalj

-5C° Slunj

Žakanjci pobjedom u Ilovačkoj šumi potvrdili osvajanje naslova jesenskih prvaka 1. ŽNL

Croatia ’78 je naslov jesenskog prvaka potvrdila 3:1 pobjedom nad domaćim Ilovcem.

Današnjom pobjedom u Ilovačkoj šumi, u utakmici 14. kola, posljednjeg u prvom dijelu prvenstva, nogometaši Croatije ’78 iz Žakanja zaokružili su odličnu polusezonu u Prvoj županijskoj ligi i potvrdili naslov jesenskih prvaka.

S dva pogotka u prvom dijelu Žakanjci su usmjerili utakmicu na svoj mlin, u nastavku su povećali vodstvo, a Ilovac je ublažio poraz na konačnih 3:1. A u Gornjem Mekušju, u ogledu Vatrogasca i Vojnića ’95 nije bilo pobjednika. Iako su Vojnićani dvaput vodili, dvoboj je završen rezultatom 2:2.

Ogulinci su na gostovanju u Rečici na odmor otišli s minimalnom prednošću, a u nastavku se igra posljednjeplasiranog domaćina potpuno raspala pa su gosti s još šest pogodaka došli do uvjerljive 7:0 pobjede. Zrinski iz Ozlja je dvoboj u Draganiću protiv istoimenog domaćina riješio u prvih 45 minuta. Poveo je 3:0, a Draganićaki su u drugom dijelu samo ubažili poraz na 3:1. Barilović i Korana su u Mostanju podijelili bodove odigravši 2:2, iako su Barilovčani imali vodstvo 2:0.

Polusezona će u potpunosti završiti sljedećeg vikenda, kada su na rasporedu odgođene utakmice Korana – Ilovac i Barilović – Mladost (Rečica).