-3C° Ogulin

-2C° Ozalj

-3C° Slunj

Sport INLINE HOKEJ Podijeli

‘Žapci’ upisali dvije nove pobjede u Prvenstvu Hrvatske, seniorke doživjele novi poraz od Siščanki

Seniori su nadigrali zagrebački Dinamo s 10:2 te u derbiju dosadašnjeg dijela prvenstva momčad Dolenjskih Toplica rezultatom 5:1.

Seniori Inline hokej kluba Karlovac proteklog su vikenda ubilježili dvije nove pobjede u Prvenstvu Hrvatske u inline hokeju, dok su seniorke doživjele novi poraz u Prvenstvu Hrvatske u hokeju na ledu.

Seniori su u prvoj utakmici slavili nad zagrebačkim Dinamom 10:2, a potom su u derbiju dosadašnjeg dijela prvenstva nadigrali momčad Dolenjskih Toplica s 5:1. Najbolji u karlovačkim redovima bili su Markezić sa 7 pogodaka i četiri asistencije te Banay s tri pogotka i četiri asistencije. U petak nastavljaju natjecanje u Državnom prvenstvu Slovenije dvobojem s momčadi Ščuka iz Cerknice.

Seniorke su u utakmici 3. kola Prvenstva Hrvatske u hokeju na ledu, odigranoj u petak na klizalištu kod Sokolskog doma, poražene od Siscije iz Siska rezultatom 4:1. Iako su povele pogotkom Spudić na asistenciju Katušin u 9. minuti, Siščanke su u nastavku susreta napravile preokret. Domaće su prikazale dobru igru i borbenost protiv jačih i iskusnijih suparnica te veliki napredak u svim segmentima igre, ali za nešto više od toga ipak su potrebni kvalitetniji uvjeti za rad. Sljedeću utakmicu na domaćem ledu igraju u nedjelju od 15 sati.

Novi pripremni poraz ‘školarki’ od Udarnika, Velikogoričanke večeras realizatorski bolje raspoložene