Zbog jakog vjetra cijeli dan problemi sa strujom diljem Karlovačke županije, vatrogasci također imaju pune ruke posla
Problema ima posvuda, ali ih se za sad efikasno rješava
Vjetar nije mimoišao Karlovačku županiju. Ponegdje i olujnih udara stvorio je brojne probleme u opskrbi strujom u cijeloj županiji.
Koliko se brzo riješe kvarovi još brže se pojave novi, a nestanci struje nisu nužno povezani s kvarovima na elektromreži. Naime, kako doznajemo zbog požara je morao biti isključen dalekovod u Žakanju jer je u Bubnjarcima gorio krov kuće.
Vjetar je na pola sata bez struje ostavio i dugoreški prsten, a trenutno bez napajanja srednjim naponom su mjesta Tuškani i Vukoder, ukupno 4 trafo područja, odnosno 144 potrošača.
Vatrogasci su osim gašenja požara uklanjali i grane s auta na karlovačom Starom placu, a trenutno u Senjskoj ulici sa zgrade uklanjaju građevinsku skelu koja opasno prijeti da će se srušiti.