– Ovo je zapravo glas vapajućeg iz pustinje jer ne možemo dozvoliti da naši strijelci, pogotovo mladež, omladina, a i stariji da ovdje zebu – rekao je predsjednik Kluba Mijo Laić i dodao kako unatoč brojnim zapaženim rezultatima, među kojima je i ulazak nekoliko članova SK “Karlovac” u reprezentaciju Hrvatske, Grad ne vodi brigu o ovim sportašima, te se čini kako se neki sportovi preferiraju više.
Zbog problema s grijanjem, naglasio je trener Marijan Tončić, karlovački Streljački klub mogao bi ostati bez nekih važnih natjecanja jer se ne usude javiti na natječaj za dodjelu organizacije u 2007.
– Kako nitko ne pruža neku garanciiju da će objekt biti grijan teško nam je odlučiti se za prijavu na natječaj – rekao je Tončić.
Od grada Karlovca kao vlasnika i tvrtke Mladost zadužene za sportske objekte očekuju da reagiraju što prije. Isto to očekuju i od Toplane, kojoj su, kako kaže Tončić “do sad uredno plaćani svi računi za centralno grijanje, a kojeg još uvijek u Streljani na Jamadolu nema.”