Radio Mrežnica
BIT ĆE RIJEŠENO Podijeli

Zbog puknuća cijevi danas radi samo “četvrtasto” klizalište u D.Resi, okrugla staza ne

Dok se klizalište ne osposobi, radit će manji, četvrtasti dio, a ne staza

Zbog puknuća cijevi na klizalištu danas će u dugoreškom amfiteatru raditi samo malo klizalište.

Riječ je o četvrtastom klizalištu koje je ove godine “nadodano” na okruglu stazu, površine 200 m2. Jučer navečer pukla je cijev na klizalištu, potvrdio je i gradonačelnik, pa dok se taj kvar ne sanira, nema klizanja na okrugloj stazi. – Ništa namjerno, cijev je prerezana, očito s klizaljkama, sanirat će se brzo, rekao je Boljar.

Dok se klizalište ne osposobi, radit će tako samo pomoćni, manji dio i to danas od 17 do 18 i 30, pa od 19, do 20,30 sati.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više