Radio Mrežnica
NEK JE PRAVA ZIMA Podijeli

Zima caruje s minusima, tako će nam biti do utorka

Ako nema hladnoće i minusa, nema niti zime

Meteorolozi nam najavljuju hladne dane što znači da će zima biti prava zima, taman kako treba.

Niske jutarnje temperature ići će do – 15 stupnjeva, no ne treba to nikog čuditi. U najhladnijem smo razdoblju dosadašnjeg dijela zime. Sunce, kada se i ukaže, bit će zubato, a dani pred nama bit će vrlo hladnu te će minusa biti i uz obalu. Hladnoću trebamo izdržati do utorka, kada će južina donijeti topliji zrak, kažu meteorolozi.

Za karlovačku je regiju naznačeno da će utorak 19. siječnja biti tzv. hladni val, iako su i dani do tog s minusima. No, u utorak bi minusi ako je suditi po prognozi, trebali biti najjači.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više