Tema sastanka koji će biti održan u Ministarstvu je Centar za gospodarenje otpadom u Karlovačkoj županiji.
Prisustvovat će mu i župani Sisačko-moslavačke i Ličko-senjske županije Ivo Žinić te Milan Kolić s obzirom da će dio otpada s tih područja također dolaziti u budući Centar za gospodarenje otpadom na Babinoj gori.