Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    -1C° Karlovac

  • weather-image

    -1C° Duga Resa

  • weather-image

    2C° Ogulin

  • weather-image

    -1C° Ozalj

  • weather-image

    -2C° Slunj

Sport TAEKWONDO Podijeli

Županijskim tekvandoistima 28 medalja na Jastreb Kupu Veleposlanika Republike Koreje u Zagrebu

Dalija Bunčić iz Taekwondo kluba Karlovac proglašena je najboljom natjecateljicom u borbama, a Luka Lukunić iz Taekwondo kluba Ozalj najboljim u muškom family kicku.

Osam zlatnih, sedam srebrnih i 13 brončanih medalja osvojili su županijski tekvandoisti na Jastreb Kupu Veleposlanika Republike Koreje održanom jučer u Zagrebu.

Dalija Bunčić iz Taekwondo kluba Karlovac proglašena je najboljom natjecateljicom u borbama, a Luka Lukunić iz Taekwondo kluba Ozalj najboljim u muškom family kicku. Banija Pandas je zauzela 2. mjesto u ukupnom poretku u muškim borbama, a Ozalj je bio drugoplasirani u ženskom i muškom family kicku.

Zlatnim medaljama okitili su se Lucio Matuzić (kadeti A do 41 kg – 3 pobjede), Marko Fičko (mlađi kadeti do 36 kg – 4 pobjede), Ana Bedeniković (limačice A do 33 kg – 2 pobjede), Marko Mesić (limači A do 30 kg – 3 pobjede) i Matija Gvozdić (limači A preko 40 kg – 2 pobjede) iz Banije Pandas, Dalija Bunčić (mlađe kadetkinje do 43 kg – 4 pobjede) iz Karlovca te Antonija Šiljevinac (family kick 2008/09/10 – 2 pobjede) i Luka Lukunić (family kick 2011/12 – 4 pobjede) iz Ozlja.

Srebrna odličja osvojili su Tea Trupković (kadetkinje A do 55 kg – 2 pobjede) iz Duge Rese, Petar Fičko (kadeti A do 45 kg – 2 pobjede) iz Banije Pandas, Patrick Karabogdan (kadeti A do 33 kg – bez pobjede), Tina Franjković (kadetkinje B preko 59 kg – bez pobjede) i Ester Mržljak (mlađe kadetkinje do 43 kg – 3 pobjede) iz Karlovca, Antonijo Šnajder (kadeti A do 37 kg – bez pobjede) iz Ogulina i Borna Zdelar (family kick 2011/12 – 3 pobjede) iz Ozlja, a brončana Dominik Aršulić (kadeti A preko 65 kg – bez pobjede), Tea Požar (mlađe kadetkinje do 47 kg – 1 pobjeda), Sara Ivanić (mlađe kadetkinje do 47 kg – 1 pobjeda) i Dora Ivanić (limačice A do 30 kg – 1 pobjeda) iz Duge Rese, Đorđe Bunčić (kadeti A do 57 kg – bez pobjede), Tea Vidović (kadetkinje B do 47 kg – bez pobjede), Lea Oparnica (mlađe kadetkinje do 36 kg – 1 pobjeda), Josip Nikšić (mlađi kadeti do 27 kg – bez pobjede), Sven Zdelar (limači B do 24 kg – bez pobjede) i Kristijan Karabogdan (mlađi kadeti do 27 kg – bez pobjede) iz Karlovca te Magdalena Kolarić (mlađe kadetkinje do 43 kg – 1 pobjeda), Petar Milašin (limači A do 25 kg – 1 pobjeda) i Dominik Kralj (limači A do 30 kg – bez pobjede) iz Banije Pandas.

Pročitajte i ovo

GIMNASTIKA

Petra Furač zlatna u višeboju i brončana na gredi i ručama u Novom Sadu, Lovro Čorak srebrni na ručama