Učenici OŠ V.Nazora od sutra ipak ponovno na nastavi
Jedan dan odmora dobro je došao, ali morat će se nadoknaditi
Nakon jednodnevne snježne stanke, učenici Osnovne škole Vladimir Nazor u Dugoj Resi, od sutra su ponovno “u sedlu”.
Nastava se u ovoj dugoreškoj školi vraća u normalu, nakon što su danas učenici bili na “godišnjem” zbog zimskih neprilika.