Stativljani apeliraju: Pokosite ovu šumu uz glavnu cestu, ništa se ne vidi
Nepreglednost prometnice opasna je za sve sudionike
Pokosite ovu šumu uz glavnu cestu od Gornjih do Donjih Stativa jer se ništa ne vidi!
Apel je to Stativljana koji su ogorčeni nebrigom i neodržavanjem uz vrlo frekventnu prometnicu, tik uz koju raste grmlje i ostalo raslinje koje utječe na njenu preglednost.Nadaju se da će javnim apelom požnjeti rezultat, baš kao što su nedavno upozorili i na nesavjesne koji su smeće upravo u njihovom mjestu, “mrtvi-hladni” usred bijelog dana bacili u Dobru.