Doznaje to Radio Mrežnica. Iako je gradonačelnik oko ove informacije bio škrt s imenima, doznajemo kako bi iz Gradske uprave s Nikolom Rogozom (koji će postati direktor) put Inkasatora i glasnogovornica Grada Andreja Barberić.
Ona je trenutno na godišnjem odmoru s kojeg bi se trebala vratiti na novu funkciju. U Inkasatoru će zamijeniti Daliborku Jurković koja je tamo bila dosadašnja osoba za odnose s javnošću.
Jurković će se tim poslom nastaviti baviti i to prema neslužbenim informacijama, na novom radnom mjestu u gradskoj Čistoći, kamo ide i dosadašnji direktor Inkasatora Vlatko Ivka.
Gradonačelnik je ove rotacije pojasnio potrebom da sve gradske tvrtke imaju glasnogovornike što do sad nije bio slučaj.