Pohod na Velebit za poginule branitelje
Sve je u organizaciji HPD “Gora” Zagreb i Udruge specijalne jedinice policije “Grom” Karlovačke županije
Peti pohod na Sveto Brdo u spomen na sve poginule branitelje HV i pripadnike MUP RH tijekom Domovinskog rata na području Velebita održan je ovog vikenda u organizaciji HPD “Gora” Zagreb i Udruge specijalne jedinice policije “Grom” Karlovačke županije.
Brojni su krenuli u pohod u spomen na svoje bližnje koji su živjeli u vjeri u život i slobodu, ali i svima onima koji su dali živote na Velebitu.