Radio Mrežnica
UŽIVANCIJA Podijeli

Bazeni u Lešću za ljetni užitak: Čista voda i lijepo uređen ambijent privlače sve više gostiju

Gosti hvale urednost i ulaganja, a djeca najviše vole tobogan koji je ove godine “pun pogodak”

Na samo pola sata udaljenosti vožnje od Karlovca mjesto je Lešće u općini Generalski Stol, a tamo mnogi ljetom hrle na kupanje, kako u toplice, tako i u  vanjske bazene. Čista voda bez klora, ugodne temperaure, lijepo uređen ambijent i pristupačne cijene privlače brojne kupače. Neki od njih su u razgovoru za Radio Mrežnicu podijelili zašto baš ovdje provode ljeto.

Zajedno sa svojom obitelji već godinama, Ljiljana Kučinić dolazi na bazene u Lešću rashladiti se za vrijeme vrućina.

Vidi se da je uloženo: ležaljke, tuševi, urednije je

Sviđa im se uređenost, čistoća, kvalitetna izvorska voda, ali i to što su im bazeni jako blizu doma.

-Voda je ugodna i ambijent je dobar. Vidi se da je uloženo i u suncobrane i u ležaljke, da se radi. Gosti se ovdje sada ugodnije osjećaju, a i ponuda je dobra. Nama je svakako tu blizu doći, jako se ugodno i lijepo osjećamo.

Između bazena i rijeke, Ljiljana uvijek bira bazene jer joj je rijeka inače prehladna.

Iako je sve sada nanovo uređeno, kaže da ipak možda nedostaje sadržaja za djecu.

-Sada bi za djecu ipak trebalo biti još sadržaja. Ali evo, oni su zasada s ovime isto zadovoljni i dolaze ovdje na kupanje.

Iz Ogulina je na bazen došla potražiti osvježenje i Biserka Bertović, zajedno sa suprugom i prijateljima. Kaže kako za ovo mjesto nema nikakvih primjedbi:

– Super je ovdje. Ugodno je, lijepo je, kupaš se, nemam baš nikakvih prigovora.

 Za vrijeme korone bili su prisiljeni napraviti malu pauzu s dolascima, a sada kada su se vratili, prvi puta ove godine, jako su zadovoljni s promjenama na koje su naišli:

– Čim smo došli, vidjeli smo kako je lijepo uređeno, da su promijenjeni tuševi, dodane ležaljke, zadovoljni smo.

Gosti primjećuju čistoću, ali i dobru ugostiteljsku ponudu, uz obvezan sladoled za djecu.

Ove godine “zapeo” im je za oko tobogan oko kojeg je uvijek gužva pa je zapravo ova lokacija sve više odredište obitelji s djecom koja doista mogu nebrojeno puta ići “gore-dolje”.

Voda je topla i čista

Sa svojom obitelji na cjelodnevno kupanje došla je i Tia Vujasi. Njoj se najviše dopada topla voda:

– Dobro mi je ovdje. Kupamo se, voda je topla, to mi paše.

Prvi puta na bazene Lešće je došla prošle godine, koje više voli od riječnih kupališta:

– Bila sam ovdje i prošle godine, a na rijekama se ne volim kupati. Ovdje uvijek ima puno druge djece s kojima se sprijateljim i zajedno se onda kupamo. Uvijek imam s kim biti.

A ravno iz bazena, ekipica djece odgovorila nam je na par pitanja. Jedna od njih, Emanuela Radočaj, dolazi na bazene već 10 dana:

– Dobro mi je ovdje. Sviđa mi se što je voda topla i onda mi je ugodno. Najviše od svega volim plivati, roniti i skakati.

Iako je zabava na bazenima uvijek super, kaže nam Emanuela, rijeka je ipak rijeka i tamo se više voli kupati pa kombinira ove užitke.

 

L. Grčić

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više