Radio Mrežnica
VALENTINOVO Podijeli

Danas je dan zaljubljenih: Ljubav je lijepa, ne treba se bojati, a nekima traje već 20 godina

Ljubav je nešto što naš život čini sretnim i ljepšim

Danas slavimo dan zaljubljenih. Ružice, čokoladice, srčeka, držanje za ruke, dok s druge strane neke boli želudac od spomena na Valentinovo. Voljeli ga ili ne, slavlje ovog blagdana sve je popularnije. I dok je sve zastupljenija proslava kroz materijalnu prizmu, i dalje postoje oni “nepopravljivi” romantičari koji su zaljubljeni svaki dan.

Slave li Valentinovo, jesu li zaljubljeni i kakav je to osjećaj, ispričali su prolaznici u razgovoru za Radio Mrežnicu.

Ela, kojoj osmijeh ne silazi s lica, već godinu dana ludo je zaljubljena.

– Sada će nam biti službeno godinu dana kako smo zajedno. Jako sam zaljubljena. Sretna sam svaki dana i moj dečko se svakog dana iskaže nečim novim.

Dodaje Ela kako u svakoj ljubavi mora biti ona zerica zdrave ljubomore, ali drugim negativnim osjećajima u vezi nema mjesta.

– Ljubav uvijek pronađe svoj put. Doći će, ništa ne ide na silu, zaključila je.

Vjeru u ljubav ne gubi niti Mateja, koja je upravo započela novu vezu, pa se nada “kako bi tu moglo biti nešto.”

Otvorena i iskrena, slaže se da je biti zaljubljen jako lijepo, kada je to obostrano.

– Lijepo je biti zaljubljen kada se to vrati. Ako nije uzvraćeno, onda i nije baš nešto. Mislim da ljubav uvijek dođe. Ako netko nije zaljubljen, neka ide tako malo van, po klubovima, upozna nove ljude. Već će nekoga naći.

Ljubav koja traje 20 godina

Da nije Valentinovo samo za parove, potvrdila je i mama Sanja koja je sunčano prijepodne odlučila iskoristiti sa djecom.

U braku već 21 godinu, a i dalje zaljubljena u supruga. Uz međusobno poštovanje, razumijevanje i podršku, usrećuju se svakog dana, a rezultat velike ljubavi njihove su dvije predivne kćeri.

– Kliknuli smo na prvu. Uvijek smo se slagali u svemu, tako je i danas. Nije Valentinovo samo za parove. Daruju i naši najbliži, naša djeca, obitelj. Jako je lijepo voljeti, a i biti voljen.

Ipak, one prve ljubavi znaju biti poprilično prevrtljive i turbulentne, što potvrđuje i mlada Karla, koja je ovog Valentinova ostala i razočarana.

Pomalo povrijeđena, dečkima je odlučila poslati jasnu poruku, kako bi ipak sljedeće Valentinovo bilo sretnije.

– Dečki su neozbiljni. Ne razumiju cure, nemaju dovoljno osjećaja. I vrlo brzo nađu novu curu. Ne sviđa mi se biti zaljubljena kada to nije uzvraćeno i ovo Valenitnovo nije dobro prošlo. Možda bude bolje s godinama, nada se.

 

L. Grčić

 

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više