Jedino zlatno odličje za karlovački klub osvojila je Anamarija Banjac u kategoriji kadetkinja, ostvarivši svih 7 pobjeda.
Srebrne medalje izborili su Lara Fabac u kategoriji djevojčica do 12 godina (sa 7 pobjeda i porazom u finalu) i Elena Jakšić kod kadetkinja (jedini poraz u finalu), a brončane Luka Joha kod dječaka do 12 godina (sa 6 pobjeda i 2 poraza) i Lara Fabac u kategoriji djevojčica do 14 godina.
Na turniru je nastupio i Antonio Gojak, koji je u konkurenciji kadeta sa 7 pobjeda i samo jednim porazom pomalo nesretno natjecanje završio tek na 5. mjestu.