Radio Mrežnica
Podijeli

Pobjeda odbojkašica Karlovca u Osijeku

Karlovčanke su nekompletne otputovale u Osijek i da im je netko uoči utakmice ponudio dva boda, sigurno bi ih objeručke prihvatile. Međutim, prva dva seta odigrale su odlično, povele s 2:0 i ostaje mali žal što nisu uzele sva tri boda.

Igračice trenera Gorana Zeca pružile su izvrsnu igru u prva dva seta i s 25:20 i 25:16 došle na prag osvajanja tri boda. No, tada je uslijedio veliki pad u igri i Osiječanke su s 25:18 i 25:21 poravnale i odvele utakmicu u odlučujući peti set. Domaće su bolje otvorile tu zadnju dionicu i povele, no Karlovčanke su smogle snage i koncentracije za preokret i na koncu slavile sa 16:14.

Sedmom ovosezonskom pobjedom Karlovčanke su privremeno izbile na 4. mjesto ljestvice s 21 bodom. U sljedećem kolu dočekuju ekipu zagrebačkog Olimpika.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više