Ovo je već tradicionalnu, 4. predstava Glumačke sekcije, ali prva monodrama.
Premijeru je imala na 9. Festivalu kazališnih amatera u ožujku ove godine. Iako predstava nije prošla dalje, studenti su ‘peglali’ nedostatke na koje ime je tada ukazala selektorica. Autorica predstave je mlada spisateljica Nina Mitrovi, a redatelj i glumac je Domagoj Keber.
– Sama predstava je koncipirana kao komad u kojemu jedan glumac glumi sedam likova i predstava je vrlo zahtjevna. To je ozbiljna monodrama koja se u nekim trenucima pretvara također u komediju i satiru. Svakako preporučujem Karlovčanima svih uzrasta da posjete večeras Gradsko kazalište Zorin dom, poziva predsjednik Studentskog zbora Darko Marković.
Predstava u Zorin domu počinje u 20 sati, a ulaz je besplatan.