Radio Mrežnica
Podijeli

Dva zlata Marte Vukelić na Zagi pingu

S dvije osvojene zlatne medalje, jednom u pojedinačnoj i jednom u ekipnoj konkurenciji, Marta Vukelić proglašena je najuspješnijom natjecateljicom čitavog turnira.

U pojedinačnoj konkurenciji, nakon manjih problema u skupini, u glavnom turniru Marta je nanizala 5 uvjerljivih pobjeda od 3/0, i bez izgubljenog seta okitila se zlatom. U 1/2 finalu Marta je savladala Slovenku Leu Paulin iz Arrigonija, dok je u finalu uvjerljiva bila protiv mladostašice Klare Bardač, sa kojom je inače igrala u ekipnoj konkurenciji i također se okitila zlatom.

U finalu ekipnog natjecanja naše djevojke savldale su ekipu Arrigonija iz Izole sa 3/1.

U ekipnoj konkurenciji kadetkinja brončanom medaljom okitila se Petra Bulić u ekipi sa Nikom Kobetič iz Mengeša kod Ljubljane.

Kod juniorki brončanu medalju osvojila je Leona Šantek u pojedinačnoj te u ekipnoj konkurenciji sa Karlom Franović

Luka Mateša i Ana Trbuščić u juniorskoj konkurenciji poraženi su u 1/8 finala a Karla Franivić u 1/4 finalu.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više