– To su Stjepan Subotićanec, Josip Žunić i Zdravko Neskusil. Oni su karlovački fotografi koji su cijeli život fotografirali Karlovac. Dobio sam od njihovih nasljednika njihove fotoarhive. Skenirao sam ih i izložio sam 60 umjetničkih fotografija grada Karlovca po svom izboru. Radi se o karlovačkim motivima, vedutama, izgradnja Novog Centra, stara Zvijezda, Kineska četvrt… Sve su fotografije crno bijele i mislim da je to jedna lijepa karlovačka izložba u spomen na trojicu fotoamatera, velikih zaljubljenika u Karlovac i fotografiju, najavio je Dinko Neskusil.
Bit će to četvrta izložba KAFOTKA.neta, a svečano će biti otvorena večeras u 19 sati u Izložbenom salonu "Ljudevit Šestić" u Gradskoj knjižnici.
Izložba ostaje otvorena do 10. lipnja.
Inače, na KAFOTKA.net može se vidjeti ukupno 7 tisuća fotografija koje su za ovaj projekt Neskusilu ustupili Karlovčani. Dnevno se objavi desetak novih – starih fotografija. Nostalgija za Karlovcem nekad je velika pa je i posjećenost ovog portala velika.
– Ljudi komentiraju, razmjenjuju fotografije i uživaju u stranici. Ima i nekih priča koje pišu suradnici. Stranica ide dalje svakodnevno. Javljaju se ljudi iz cijeloga svijeta od Amerike, Njemačke, Srbije, Karlovac najviše, naravno.