Radilo se o većoj masnoj mrlji na površini vode u blizini pogona tvornice, a primjetili su je i prijavili djelatnici Vodoprivrede.
– Hrvatske vode pokrenule su postupak i izvijestili su Vodopravnu inspekciju u Zagrebu. Očevid i daljnji postupak su u tijeku, a konačni rezultati biti poznati za nekoliko dana, kažu u Centru 112.