Potpisan je sporazum međusobnoj suradnji između Planinarskog saveza Zagreba i Planinarskog saveza grada Karlovca. Ovo je prvi takav ugovor u povijesti hrvatskog planinarstva koji će svakako biti poticaj i drugim planinarskim sredinama u poboljšanju odnosa i međusobne suradnje.
Zagrepčani su se upoznali i sa sadržajem Muzeja ekspedicionizma, a odmah i dobili ideju kako bi Zagreb trebao dobiti takav muzej.