Sastavljena je od dječaka i jedne djevojčice rođenih 2009. i kasnije. Bili su podijeljeni na "žute" i "crvene" i odigrali prijeteljsku utakmicu. Završilo je miroljubivo – 1:1 i praćeno velikim pljeskom iz gledališta.
Oni veliki igrali su 4. dan u seniorskoj konkurenciji. U uzbudljivim i kvalitetnim utakmicama postignuti su ovi rezultati : CB "San Remo" – "Fany boy’s" 1 :2, Pekara "Monika" – CB"Mali princ,In bar" 1 :0, "Klesarastvo Roksandić"- NK "Korana" 5:1, "Ex Mostanje"- "Lim gradnja "1 :2 i "Klesarstvo Roksandić" – CB. "Dalmatino "2 : 3.
Utakmicom "PGT Glina" – "TTK" večeras od 19 sati nastavlja se igranje po skupinama.