Radio Mrežnica
Podijeli

Kotur hvali Zelenilo zbog groblja na P. Brdu

Kod svake kiše zbog uskog prolaza i blata, podsjeća Kotur, ulazak na groblje kao i obavljanje pogreba bilo je otežano.

Zelenilo ga je jučer uredilo postavljanjem cijevi i rješavanjem slivnih voda.  Uređeno je i postolje za kontejnere, kaže Kotur.
– Kako je ista tvrtka prije par godina postavila ogradu i kapiju na ulaz u groblje dobili smo sasvim solidno uređen okoliš i samo groblje što je očit primjer dobre suradnje s gradskom tvrtkom Zelenilo d.o.o., dodaje te hvali i suradnju s odgovornim osobama u gradskoj upravi, pročelnikom Uđbincem i Željkom Šafarom  koji su brzo reagirali.

Kotur se sada samo nada da će vijeće mjesnog odbora iznaći mogućnosti da se nasipanjem pijeska na zemljane radove taj problem trajno riješi.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više