Radio Mrežnica
Podijeli

Vozači kažnjeni zbog ‘nevidljivog’ znaka

Kako javlja naš slušatelj, vozače je policija kažnjavala na parkingu Konzuma nakon što bi nepropisno skrenuli. Samo jučer kaznu je dobilo njih desetak.

– Sve bi bilo uredu jer prometni znakovi se trebaju poštivati samo taj nesretni znak je zaklonjen reklamom, a nije ni pravilno postavljen uz prometnicu već pod krov Gavranovića tako da ga mnogi  vozači  jednostavno ne vide, kaže slušatelj.

Moli komunalne i prometne službe Grada Karlovca da se ta situacija sa slabo vidljivim znakom dovede u red tj. "da se ukloni reklama koja zaklanja znak,  a znak izmjesti uz prometnicu kako bi bio vidljiv". Također, moli policiju da ne kažnjava vozače "dok se ne otklone nepravilnosti za koje vozači nisu odgovorni".

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više