Naime, on je predvodio zajednicu hodočasnika iz Blata na Cetini koji su posjetili jučer Nacionalno svetište sv. Josipa na Dubovcu.
O povijesti Svetišta, brojnim uslišanjima i Velikoj pobožnosti svetom Josipu gostima je govorio rektor svetišta mons. Antun Sente, ml. Mons.
Nakon molitve i obilaska kipa svetog Josipa svi zajedno su se uputili u hodočasnički dom "Marijan Radanović" na okrjepu.
U knjizi hodočasnika su napisali:
"Mi smo grupa prijatelja katolika vjernika iz malog mjesta Blata na Cetini. Ovaj dan ostat će nam duboko upisan… Neka sv. Josip blagoslovi nas i čitav hrvatski narod!"