Najavila je to danas direktorica Gradske toplane Ivana Fočić.
Karlovačka Gradska toplana je i u velikom investicijskom zamahu vrijednom 1,8 milijuna kuna, rekla je direktorica. Od tog iznosa, milijun kuna bit će utrošeno na sanaciju dimnjaka toplane i to s unutarnje strane, a radovi bi trebali biti gotovi sredinom ovog mjeseca, odnosno pred sezonu grijanja.
Gradska toplana i ove će godine Karlovčane grijati na plin.