Radio Mrežnica
Podijeli

Predavanje dr. Pavune ove subote u Karlovcu

Organizira ga karlovačka udruga Novi život za oboljele od malignih bolesti, čiji je Pavuna počasni član, a podupire Grad Karlovac. Rad ove udruge je kvalitetan i važan, a to je očito prepoznao i profesor Pavuna, naglasila je na konferenciji za novinare dogradonačelnica Marina Kolaković. – I ovaj puta od njega očekujemo mnogo, a profesor Pavuna mnogo i može dati. Ovaj puta će govoriti što Hrvatska ima posebno i št to posebno može ponuditi u ovom trenutku i nama samima, ali i Europi. Jamčim da će to ponovo biti jedan vrlo lijep i interesantan doživljaj.

Naša je obveza ukazati oboljelima i na mogućnost alternativnih metoda liječenja, naglasio je pak član udruge Šimun Filipović. – Cilj udruge je da ljudima da komplet informacija na koji si način sami, svojim izborom mogu pomoći i olakšati život i bolest.

Dr. Pavuna i ovim predavanjem sudjeluje u promociji cilja Udruge Novi život da u Velemeriću izgradi Centar za rehabilitaciju osoba oboljelih od malignih bolesti, dodaje predsjednik udruge Ivan Mandić. Od tog projekta neće odustati.

– Još za sada prikupljamo materijalna sredstva jer puno košta izrada dokumentacije, ali idemo naprijed i ne odustajemo od toga i vjerujemo da ćemo uz pomoć dr. Pavune i još nekih ljudi iznać sredstva za izgradnju tog centra.

Ulaz na predavanje dr. Davora Pavune u subotu u Domu Zrinski je besplatan za sve zainteresirane građane.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više