Radio Mrežnica
Podijeli

Božić, Prizmić, Sučić… počasni CEIK-ovci

Poznati hrvatski ekspedicionisti i alpinisti Stipe Božić koji je dvaput osvojio Mont Everest,  himalajac Branko Šeparović koji se kao jedan među sedam ljudi spustio skijama sa 8 tisuća metara visokih vrhova, zatim skijaš, špiljar, instruktor HGSS-a i alpinizma Željko Gobec, osnivač Saveza gorskih vodiča Hrvatske Vladimir Mesarić, pročelnik HGSS, utemeljitelj helikopterskog spašavanja te uvođenja pasa u spašavanju Vinko Prizmić i frontmen Zabranjenog pušenja Davor Sučić, postali su jučer počasni članovi Centra za ekspedicionizam i kulturu "Braća Seljan.

Plakete im je uručio utemeljitelj i predsjednik CEIKA-a Mladen Kuka u povodu 19. godišnjice rada ovog, prvog hrvatskog eksplorer kluba.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više