12C° Duga Resa

11C° Ozalj

10C° Slunj

Sport TENIS Podijeli

Ivan Karlo Ban juniorski dvoranski prvak Hrvatske u paru, Ogulinci osvojili još dva srebra i broncu

U finalu je, s Bornom Devaldom iz HTK Zagreb, pobijedio klupske kolege Sabljaka i Stipetića.

OGULIN – Zlato, dva srebra i broncu osvojili su ogulinski tenisači na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske za juniore održanom u dvorani u Ogulinu.

Najsjajnije odličje izborio je Ivan Karlo Ban u paru s Bornom Devaldom iz HTK Zagreb. Njih dvoje su u finalu vrlo uvjerljivo, sa 6:2 i 6:0, slavili nad ogulinskim parom Sabljak/Stipetić, kojem je pripala srebrna medalja.

U pojedinačnoj konkurenciji Ogulinci su uzeli srebro i broncu. Ban je u polufinalu sa 6:2, 6:7 (4) i 6:1 pobijedio klupskog kolegu Stipetića, koji je tako osvojio broncu, a nakon toga odigrao dramatično finale s Devaldom iz Zagreba. Dobio je prvi set 6:4, izgubio drugi 6:1, a onda je u trećem imao 5:3 i promašio meč loptu. Dvoboj je otišao u tie-break, u kojem je Ban poveo 6:4 i imao tri meč lopte. No, niti jednu nije uspio iskoristiti pa je na koncu Devald s 13:11 došao do naslova državnog prvaka, a Ban uzeo srebro.

MAČEVANJE

Dvanaest medalja za karlovačke floretaše, Gabrijel Jajčević državni prvak kod dječaka do 10 godina