Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

Karlovac 1919 očekivano preko Ogulina u polufinale županijskog Kupa

Pogotke za ‘plavo-bijele’ postigli su Alan Antičić, Lovro Stanić i Marko Kopljar.

Nogometaši Karlovca 1919 očekivano su se plasirali u polufinale Kupa Nogometnog saveza Karlovačke županije. U današnjem četvrtfinalnom dvoboju, odigranom na Gradskom stadionu u Ogulinu, nadigrali su domaćeg županijskog ligaša Ogulina rezultatom 3:0.

Karlovčani su podno Kleka istrčali u šarenom sastavu, bez većine svojih ključnih igrača, pa su priliku dobili oni s manjom minutažom u SuperSport Drugoj ligi. No, svejedno su bez ikakvih problema opravdali status favorita i očekivano se plasirali među četiri najbolje momčadi u ovogodišnjem izdanju županijskog Kupa. Alan Antičić je u 28. minuti bio jedini strijelac u prvom poluvremenu pa se na odmor otišlo s minimalnim vodstvom ‘plavo-bijelih’. Već u drugoj minuti nastavka Lovro Stanić je udvostručio prednost, a konačni rezultat postavio je Marko Kopljar u 66. minuti.

Još ranije su se u polufinale plasirali Vojnić ’95, novigradska Dobra i Zrinski Ozalj.

(autor: Gordan Tomičić, foto: Dražen Tuškan)