-1C° Ogulin

1C° Ozalj

-0C° Slunj

Sport KOŠARKA Podijeli

Karlovački košarkaši odigrali slabu utakmicu i upisali domaći poraz od Crikvenice

Strijelce Šanca predvodili su Panjević s 19, Češković s 18 i Đukić sa 16 koševa.

Košarkaši Šanca danas su u Sportskoj dvorani doživjeli drugi ovosezonski poraz u Drugoj muškoj ligi Zapad. U utakmici 3. kola poraženi su od momčadi Crikvenice rezultatom 85:68.

U odnosu na dva gostovanja u Labinu i Rijeci, trener Starčević danas je mogao računati na Češkovića i Legovića, no to ipak nije pomoglo da Karlovčani nadigraju Crikveničane, koji su u grad na četiri rijeke doputovali kao vodeći sastav lige. Nisu gosti prikazali ništa posebno, odigrali su solidnu utakmicu, no slavili su ponajviše zahvaljujući slabom izdanju domaćih.

Karlovački su košarkaši slabo ušli u utakmicu i prvu četvrtinu izgubili s -11 (31:20), a drugu su tijesno dobili pa se na odmor otišlo s 49:40 za Crikveničane. Solidno su domaći odigrali i treću dionicu utakmice i uoči posljednjih deset minuta igre smanjili na 67:60, no sve su pokvarili u završnoj četvrtini, koju su napadački odigrali jako slabo i postigli samo osam koševa.

Tin Panjević ponovo je bio najefikasniji u karlovačkom sastavu s 19 koševa, Češković je dao 18, Đukić 16, Škrtić 8, Beber 3, a Brozović i Jakin po 2 poena.

U sljedećem kolu Šanac gostuje kod momčadi Krka.

Novi pripremni poraz ‘školarki’ od Udarnika, Velikogoričanke večeras realizatorski bolje raspoložene