Zlatna odličja u formama osvojili su Mirsad Bećirović, Marko Mihelić, Zdravko Ferenčina i ekipa u sastavu Danijel Bešić, Maks Rakočević i Ivan Klarić iz Karlovca, a u kicku Mislav Dasović, Jakov Bogović, Luka Bogović, Andro Katić i Bruno Latin iz Ozlja.
Srebrnu medalju u formama izborio je par Maja Dumenčić i Danijel Bešić iz Karlovca, a u kicku Josip Blažun i Lukas Vukin iz Ozlja, dok je broncu u formama osvojio par Monika Brozinić i Domagoj Lukač iz Ozlja, a u kicku njihovi klupski kolege Ana Horvatić, Matija Fember, Roko Jambrošić, David Ferko, Ivona Ferenac i Antonio Sentigar.
Ozljani su u ukupnom poretku u disciplini kick bili najbolji.
Nastupilo je 155 natjecatelja iz 6 zemalja.