Radio Mrežnica
Podijeli

Korina Belokleić zlatna u Rijeci

U najbrojnijem C programu nastupilo je 17 karlovačkih gimnastičarki. U kategoriji kadetkinja Mona Šarinić osvojila je 10. mjesto. U kategoriji mlađih juniorki najbolja Karlovčanka bila je Ana Ujević na 11. mjestu, a nastupile su još i Pia Škrtić (14. mjesto), Karla Šibenik (15), Aurora Car (16), Kalista Kranjčec (17), Dora Vračević (18) i Matea Novković (19). U ekipnoj konkurenciji mlađe juniorke zauzele su 3. mjesto.

U kategoriji juniorki zlatnu medalju osvojila je Klara Pintarić i tako nastavila s odličnim rezultatima nakon što je prošle godine osvojila 2. mjesto na Završnici kupa Hrvatske. Brončanu medalju u istoj kategoriji osvojila je Ana Magdalena Fabijanić kojoj je ovo prvo natjecanje u kategoriji juniorki. U istoj kategoriji Martina Šegavić zauzela je 4. mjesto, Tara-Ria Vidonić 6. mjesto, Magdalena Brozović 9. mjesto, Lucija Humić 10. i Petra Pauli 11. mjesto. U ekipnoj konkurenciji gimnastičarke karlovačkog Sokola osvojile su 1. mjesto.

U kategoriji seniorki osvojene su još dvije medalje. Paula Jakšić osvojila je drugo, a Lucija Asoli Malobabić treće mjesto.

Drugo dana natjecanja nastupili su gimnastičari. U kategoriji kadeta Josip Franjo Cvitešić zauzeo je 5. mjesto. A još dvije medalje dodali su mlađi juniori. Matija tek osvojio je srebro, a Luka Jurčić broncu.

Već za dva tjedan gimnastičarke i gimnastičare očekuje nastup na 2. kolu kupa Hrvatske koje se održati u Karlovcu u organizaciji GK Sokol Karlovac.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više