On je na Dvoranskom prvenstvu Hrvatske za seniorke i seniore, održanom u Beču u Austriji, izborio brončano odličje u utrci na 1500 metara s rezultatom 4:16,78.
Karlovački klub na spomenutom su natjecanju predstavljali još Hrvoje Neralić i Martin Galović (400 m), Ivan Katić (1500 m), te Bruno Belčić i Helena Valentić (3000 m).