Pod nazivom "Ako imaš kunu viška" sutra će karlovački bendovi svirati od 10 do 12 sati.
– Od Papa’sa do Zorin doma će biti raspoređeni bendovi – Boemi, Forte, Žice s Mrežnice, Daj 5 i Rečički sokoli, najavio je Dubravko Željković dodavši da će kao i do sada svirati s otvorenom kutijom za instrumente ispred sebe u koje će prolaznici moći ubaciti novac.
Svaka kuna je dobrodošla jer pomoći će najmlađima – oboljelima od malignih bolesti.
– Rujan je mjesec podizanja svijesti o malignim bolestima i akcija se održava u suradnji s udrugom Jak kao Jakov. Nakon karlovačke promenade akcija se nastavlja u Zagrebu na Bundeku.