-5C° Duga Resa

-5C° Ogulin

-6C° Ozalj

-7C° Slunj

Elizabeth se u svijet glume probila 2011. kada je glumila u triler drami 'Martha Marcy May Marlene' , za koju je bila nominirana za filmsku nagradu Critics 'Choice za najbolju glumicu 'Bilo je zastrašujuće odrastati u sjeni sestara, imale su pažnju...' Američke vlasti zabrinute su zbog desničarskih skupina i rasističkih ekstremista koji prijete prosvjedima zbog Bidenove izborne pobjede i očekuju nerede na dan inauguracije Uhićen s lažnom akreditacijom, imao je pištolj i 500 metaka U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 16. kola Bundeslige Stuttgart je na svom stadionu protiv Borussije Mönchengladbach odigrao 2-2, a domaćini su do remija došli iz penala u šestoj minuti sudačke nadoknade. Gosti su poveli u 35. minuti iz penala kojeg je skrivio hrvatski nogometaš Borna Sosa. Siguran realizator bio je Lars Stindl. Sosa se iskupio u drugom poluvremenu kada je u 58. minuti nakon njegovog ubačaja Nicolás González pogodio za 1-1. No, Borussia Mönchengladbach je ponovno povela u 61. minuti, a strijelac je bio Denis Zakaria. Ipak, u šestoj minuti sudačke nadoknade Silas Wamangituka iz penala donosi Stuttgartu remi 2-2. Sosa skrivio penal pa asistirao treći put u posljednjih šest kola Sve je pažljivo isplanirao. Koristio je situaciju i bile smo u šoku. Uvijek smo imale osjećaj da je negdje u blizini. Nije ostavljao prostor da se posumnja kako se događa nešto toliko užasno, ispričala je glumica Glumica (25) optužila vlasnika škole glume (68): 'Silovao me kad sam imala 17, nisam jedina'

Karlovac DEMANTI Podijeli

Lana Commerce: Ne odustajemo od gradnje zaštitnog zida oko budućeg hotela

Zatražena je građevinska dozvola za izgradnju zida kako bismo nastavili gradnju hotela

Vijest odnosno priopćenje gradonačenika Damira Mandića da tvrtka Lana Commerce odnosno vlasnik Nikola Hanžel prestaje s gradnjom zaštitnog zida oko budućeg hotela danas je demantirano iz te tvrtke.

– Obavještavamo da smo zatražili građevinsku dozvolu za izgradnju istog kako bismo mogli nastaviti gradnju hotela, stoji u kratkom demantiju Lana Commerca uz koji su priložene fotografije idejnog rješenja zaštitnog zida za obranu od poplave budućeg hotela Korana.