Naime, u ograđenom i očito s nekom namjenom izgrađenom prostoru u kojem se sakuplja voda, jučer je primjećena mrtva životinja.
Na prvi pogled izgleda kao mačka, ali o čemu se zapravo radi teško je reći.
Ono što građane brine je neugodan miris, a postavljaju i pitanje tko je zadužen za saniranje ovakvih stvari.