Vlasnik tvrtke "Vulkanizer Busak" Mario Busak, donirao je četiri ovoga puta ljetne gume za potrebe tog vozila.
– Ova donacija je od velike važnosti jer se službenim automobilom provode sve aktivnosti i pružaju usluge članovima udruge poput prijevoza liječniku, rješavanja problema iz područja zdravstvene i socijalne skrbi kao i ostalih oblika asistencije. Vlasnik Mario Busak sam je rekao da prati sve naše aktivnosti putem medija i zato je odlučio donirati i na taj način nesebično podržati rad Udruge USKA i da će to učiniti kad god za to bude potrebe, kažu iz USKA-e i Busakuk još jednom zahvaljuju na usluzi.