12C° Duga Resa

12C° Ozalj

11C° Slunj

Sport TENIS Podijeli

Mladi Ogulinci dominirali Prvenstvom Središnje Hrvatske do 12 godina: osvojili tri naslova i tri srebra

Naslove pobjednika osvojili su Deni Brozović u pojedinačnoj konkurenciji te kod parova Mihalić/Sabljak i Brozović/Haligalić.

KARLOVAC – Mlade tenisačice i tenisači Ogulina dominirali su Prvenstvom Središnje Hrvatske za djevojčice i dječake do 12 godina, koje je Teniski klub Karlovac organizirao na svojim terenima u Vrbanićevoj perivoju – u četiri konkurencije osvojili su tri naslova i tri srebrne medalje.

U pojedinačnoj konkurenciji djevojčica Marinela Mihalić u finalnom je susretu poražena od Leone Juraj Špirić s 2:0 u setovima (6:2, 6:3) i osvojila srebro. Pobjednica je na putu do finala najteži meč imala u četvrtfinalu protiv Karlovčanke Nele Ban, koju je nadigrala u tri seta. Druga karlovačka predstavnica, Lucija Vojak, također je ispala u četvrtfinalu – od nje je s uvjerljivih 6:0 i 6:1 bolja bila Mihalić.

Četiri para bila su u konkurenciji kod ženskih parova, a u finalu je ogulinski par Mihalić/Sabljak s uvjerljivih 6:0 i 6:1 pobijedio Karlovčanku Vojak i Samoborčanku Jurjević.

U pojedinačnoj konkurenciji kod dječaka finale su igrala dvojica Ogulinaca, a drugi nositelj Deni Brozović je slavio nad prvim nositeljem Ivanom Hasanom s 2:1 u setovima (4:6, 6:2, 7:5).  Pobjednik Brozović je u polufinalu sa 6:4 i 6:1 izbacio jedinog karlovačkog predstavnika Ivana Alića.

Naslov je u Ogulin otputovao i u konkurenciji muških parova. Prvi nositelji Brozović i Haligalić sa 6:1 i 6:2 bili su bolji od drugih nositelja, klupskih kolega Hasana i Jeraka.

KARATE

Petra Stojković se okitila broncom u kategoriji mlađih seniorki na Prvenstvu Hrvatske u Rijeci