Nošenje maski po vani za većinu je bezveze, ali ima onih koji je nose i dok voze bicikl
Neki masku nose po vani jer imaju astmu, neki od straha, neki zaborave da ju imaju, uključite se na FB u anketu
Nosite li masku na otvorenom, nosite li masku dok se vozite u automobilu, tek su neka od pitanja koja smo vam postavili u našoj FB anketi.
Nositi masku na svježem zraku, osobito u toplijim danima izgleda pomalo dijabolično, no svjedoci smo da mnogi to čine, vjerojatno zbog straha.
Ipak, većina onih koji su na FB komentirali kažu da masku ne nose vani jer im je to smiješno, pitaju se zašto uopće nositi masku kad na paketu piše da ne štite, dok drugi nose i na otvorenom jer imaju dobar razlog, poput astme, te smatraju da ih štiti. Neki nose masku i dok voze bicikl ili automobil, neki se drže uputa,
Pojadali su se i mnogi koji moraju nositi masku na poslu zbog čega im ponestaje kisika, opisuju, tuže se kako trgovački centri nemaju niti prirodnu ventilaciju, a sve uspoređuju s biljkama koje kad nemaju svjetla i kad nisu na zraku i suncu, venu.