1C° Duga Resa

3C° Ogulin

1C° Ozalj

1C° Slunj

Autoritete je uvijek volio podbadati i preispitivati, a satira mu je dio svakodnevice. Kantautor zaključuje kako srećom više nismo u komunizmu, a od maskica s političarima možda nikne i novi biznis Šajeta: 'Moj pogled i Franjin osmijeh su formula za distancu' Vaterpolisti zagrebačke Mladosti osvojili su Hrvatski kup pobjedom u finalu u Rijeci nad dubrovačkim Jug AO s 15-13 (4-3, 3-6, 3-2, 5-2). Dubrovčani su bolje započeli utakmicu, drugu četvrtinu su dobili s 6-3, a u zadnju ušli s golom prednosti. No, Mladost je u zadnjoj četvrtini napravila veliki preokret, zabili su pet, a primili dva gola, što im je bilo dovoljno za trofej. Na 55 sekundi prije kraja Konstantin Harkov je postigao gol vrijedan trofeja za 15-13, a Rus je sa čak sedam golova bio prvo ime dvoboja. Uz Harkova, Lovre Miloš je postigao četiri gola, a vratar Jerko Jurlina imao 10 obrana, dok je kod Juga prednjačio Loren Fatović s tri gola. Mladosti je ovo deseti naslov u Kupu u 20. finalu, dok je Jug ostao na 14 naslova iz 25 finala. Rus donio Mladosti deseti kup! U finalu pao vječiti rival Jug Minutu i pol prije kraja Magdalena Ećimović je skinula sedmerac Tini Abdulli, a Nikolina Zadravec je potom zabila za 31-31. Međutim, Borussija je stigla do pobjede golom 11 sekundi prije kraja susreta Podravka izgubila i 7. u nizu... Naučite se opustiti i upravljati svojim mislima. Priuštite si u danu malo vremena za sebe, tada se opustite ili radite nešto što vas veseli. Ispecite kolače, prošećite parkom, vježbajte... 10 znakova da vam je potrebno čišćenje od negativne energije